439
Video Views
VideosView more
FavoritesView more
Blog PostsView more
Focused
Focused
Jun 13, 2019

Paši pirmsākumi


Kādā 2016. gada vasaras dienā uzlēcošais Balvu jūtuberis YOUTUBER PRO GAMER ar savu nelielo komandu pavisam vienkārši pastaigājās jau sen Dievam pamestajā bijušā bāra ‘’Vahtangs’’ apkaimē. Bet tad iespējams pārliekus karsta saules dēļ, viņiem prātā iegāja kāda uz to brīdi visautiskākā doma. Viņi izlēma uzfilmēt filmu. Vai viņiem bija scenārijs? Vai viņiem bija saprašana ko viņi dara? Vai viņiem bija pieredze? Nē! Kā režisors stājās priekšā jau iepriekš minētais YOUTUBER PRO GAMER vai kā viņu parastie ļautiņi sauc - Ralfs Žogota. Viņš arī nospēlēja nelielu lomu kā Tventins Tarantino savās filmās. Viņš bija tādu leģendāro dialogu autors kā ‘’Čo, a ko tu te dari, a?’’ ‘’Semkas ēdu.’’ ‘’Semkas šeit nedrīkst ēst!’’u. c. . Jāadzīst ka lielu daļu panākumu nebūtu ar Daniela ‘’Mikeldienas’’ Mikelsona darba. Viņš teju vai ideāli nospēlēja savu varoni. Laba izteiksme, darbību izspēlēsāna un mīmika. Viņš pat bija filams operātors. Viņš izmantoja tādus paņēmienus kā ‘’pāriešana uz vertikālo kameru’’, ‘’kameras pāreja uz zemi’’ u.c. .Bija arī vēl viens komandas biedrs. Arsēnijs vai kā viņš tika norādīts titros ‘’Asenijs’’. Pēc tās liekamās kļūdas režisors sāka apgalvot ka tā tas arī bija domāts un ka sižetam ejot izrādītos, ka Asenijs ir Arsēnija dvīņu brālis. Filma bija uzfilmēta pa 1 dienu un tika publicēta Arsēnija Instagram kontā @arsrom . Vēlāk visdrīzāk Arsēnijam nepatika gala rezultāts un filmu arī izdzēsa. 

Vahtang kļūst par Balvu Holivudu

Vahtang sāka pievilināt arvien vairāk cilvēku. Daudzi gāja un filmēja savus meistar darbus tur. Par nožēlu tas laika posms ir jau sen aizmirsts. Tur nav pārāk daudz clvēku prasti, blakus upe, stroika un koki uz, kuriem var tēlot vjetnamiešus.Screenshot_238.png

Pazudušā ‘’Tāda ir Dzīve’’ epizode.

Mazs kas jau zin, bet bija arī 2. epizode. Viņā bija vairāk cīņu. Tika atklāts Semku Vīra vārds - Jariks. Spīdēja tajā daļā netikai Daniels, bet arī Rūdis, kurš spilgti nospēlēja mafijas bosu. No tās sērijas saglabājās vien dialogs ‘’Ups, piedot.’’ ‘’Par ko?’’ ‘’PAR TO!’’ *iesit* . Varena bija epizode, bet nu nekā.

Ralfs atgriežās kino

Uz 2018. gada ziemu tika nolemts veidot pavisam jaunu projektu šausmenes žanrā. Kā scenārists tika nolīgts es (tā sanāca). Bija doma sadalīt to 3 daļās. Pirmā būtu kā paronormālā šausmene ar nesaprotamām no pirmās skatīšanas reizes beigām u nar sīkām detaļām. Otrā daļa būtu vairāk kā detektīvs ar depresisku galveno varoni, kurš ir nomākts par notiekošo. Trešā daļa būtu no sākumu detektīvs, bet uz beigām pakāpeniski pārietu uz psiholoģisko trilleri un beigas būtu negaidītas, bet loģiskas un nedaudz pat līdz galam nepateiktas. Par nožēlu lielā komandu no 8 cilvēkiem pienesa arī lielas ķildas. Galu galā sadalijās ši grupa 3 daļās, viena neko nedara, otrā filmē podzikā, bet trešā palika pie sava. Nekas galu galā neizdevās. Saglabājās no tā visa tikai īsa testa daļa uz 48 sekundēm un divas it kā avīzes reklāmai:IMG_20181102_193449.png

Tāda ir Dzīve atdzimšana

Ne no kurienes Tāda ir Dzīve tika atrasta vecā Ralfa Ž. YT kanālā ‘’Jumping Guys’’. Abas 2 sērijas tika publiskotas nu jau atkāl. Bet arī no turienes tās tika izdzēstas. Bet vienu daļu saglābāja…. Es to saglabāju un publicēju jaunā video platformā ‘’Vanillo’’. Tur pa visu laiku tika savākti 22 skatijumi. Pēc laika ‘’Vanillo’’ nomira. Viss tika pārlikts citā saitē, kurā jūs lasāt šo blogu ‘’vlare.tv’’. Uz doto brīdi ‘’Tāda ir Dzīve’’ savāca 190+ skatijumus. Tika dibināta ‘’Vahtang Studio’’. Pēc atklāšanas bija domāts uzfilmēt multiplikācijas filmu, bet kā jau parasti nekas neizdevās. Tika veikta reklāmas kampaņa. Teju vai viso informātikas datoros bija saite uz ‘’Tāda ir Dzīve’’ ar uzrakstu ‘’IENĀC TE’’, kurš cēlies no citas saites ar to pašu nosaukumu, zem kuras bija porno (uz tās saites uzspieda Ralfs starp citu). Pat Ralfs izdarija tā ka ‘’Tāda ir Dzīve’’ parādija uz lielā ekrāna pus klasei.

Kas notiek tagad.

Tika veikta ‘’Tāda ir Dzīve 2’’ tīzera filmēšana. Par nožēlu nekas dižens neizdevās. Tagad praktiski visi ‘’Vahtang Studio’’ dalībnieki ir aizņemti. Kamēr nekā diža.
Paldies par uzmanību!2
0
Channel CommentsView more
This channel has no comments yet!
Focused
About Focused
Leģenda vēsta par diviem cilvēkiem, kuri karoja Napoleona, pirmajā un otrajā pasaules karā. Viens bija miermīlīgs monarhs no Lihtenšteinas un viens ekspresīvs, bet uzticams fašists vārdā Kristophers Hains. Jā, mūsu stāsts ir neticams, bet zināms viens. Mēs veltam visus savus spēkus video veidošanā, kaut gan no sākumu tie liksies cringy, bet ar laiku visam jāmainās. We are coming there from Vanillo.

Our channels:
Latvian and Russian music: https://vlare.tv/u/lfX8x8wk
Name
Focused
Gender
Male
Signed Up
May 08, 2019
Last Login
22 hours ago
Country
Latvia
Books
''Tāda ir Dzīve: Tapšana''
City
Balvi
Movies
Wess Anderson's movies and ''Tāda ir Dzīve''
Music
''Zaļais Huntings (defoult anthem in Balvi)''
Occupation
Nothing
Schools
Zveraboja Bomžu Akadēmija
FollowersView more
FollowingView more